Detsember 9 2021

Joogaõpetaja ja vaimleja Tiit Trofimov "Selleks, et kogeda sügavust on vaja kogeda meeleheidet" Vol.1

zencleanz podcast tiit trofimov vol1

Tiit on mitmekesi härrasmees, kes on oma elus saanud kätt proovida valdkondades nagu kinnisvara-, rõiva-, ja restoraniäris ning mõnda aega isegi Adila Puhkekeskuse arendaja ja kujundajana. Tiit tegutseb peaasjalikult kundalini-tantra joogaõpetajana Rotermanni kvartalis asuvas Tao Keskuses. Lisaks pakub ta personaalset MER ehk lihas-sidekoemassaaži, mis tähendab lihas-sidekoe energeetilist vabastamist. MER on aeglane, mediteeriv massaaž, mis vabastab meie kehadesse kinnistunud hoidmismustreid ja lukustunud emotsioone. See on sügavalt lõdvestav ja terapeutiline, aidates taastada keha ja meele tasakaalu; parandada kehahoidu ja lahustada psühholoogilisi kinnihoidmismustreid. Samuti teeb ta viimasel ajal rohkem ka meestele nõustamist. Mida ta meestele räägib, sellest räägime kindlasti tänases saates.

Oma elu jooksul on ta õppinud ja praktiseerinud erinevaid Osho meditatsioone ja samuti käinud kogemas meditatsioone Osho Rahvusvahelises Meditatsiooni Keskuses Punes. Tiit on kokku puutunud ka erinevat tüüpi ürituste korraldamisega, nt on tema suurimaks ja sagedamini korraldatud ürituseks ohtralt populaarsust kogunud ekstaatilised tantsupeod. Selle kõrvale ka vahelduva eduga Bali väereisid. Oma aktiivse panuse on ta andnud ka “Vaba mehe tee” suurseminaride korraldamisesse ning on püsti pannud vestlusõhtud ”Must ja valge”. Ühtlasi on ta kirjutanud ka raamatu “Lõpp on algus”. Tänases saates räägime joogast, teadlikkusest, enesevaatlusest, massaaži ja selle olulisusest, kehast ning emotsioonidest ja ka sellest, kas me inimestena oleme tegelikult õnnelikud.

Podcastist saad teada:

- miks mehed ja naised oma emotsioone alla suruvad;
- kas materiaalsus on olulisem kui sisemaailma korrastatus;
- miks on oluline tundeid tähele panna;
- kuidas tulla peast südamesse ja mida see tähendab;
- miks seksuaalsus on teinekord piinlik;

Saadet saad kuulata siit:

OLE KURSIS MEIE SAADETEGA

Jäta oma meiliaadress ja ole kursis meie uute saadetega.
Saated ilmuvad iga nädal neljapäev.

ZenCleanz podcast keskendub rahulolevale, rõõmsale, tasakaalukale, õnnelikule, positiivsele, täisväärtuslikule ja erksameelsele eluviisile, tuues sinuni põnevat kuulamist läbi saatejuhtide ja külaliste kogemuste ning mõtete.

Podcastis räägitakse toitumise, organismi puhastuse, psühholoogia, füüsilise aktiivsuse, teaduspõhiste uuringute ja veel mitmete tervisega seotud teemadel otse ja keerutamata, lihtsas ning arusaadavas keeles.

Tutvu meie tegemiste ja toodetega siin:


www.zencleanz.ee
www.facebook.com/zencleanz.eesti
www.instagram.com/zencleanz.eesti

Zencleanz Tooted:

ZenCleanz ja Dr. Ohhira tootekombo
ZenCleanz ja Dr. Ohhira tootekombo
KOMPLEKT ZenCleanz ONE x Dr.OHHIRA®
KOMPLEKT ZenCleanz ONE x Dr.OHHIRA®
KOMPLEKT ZenCleanz ONE x Dr.OHHIRA®
ZenCleanz ja Dr. Ohhira tootekombo

KOMPLEKT ZenCleanz ONE x Dr.OHHIRA®

€235,00
ZenCleanz Kinkekaart
ZenCleanz Kinkekaart
ZenCleanz Kinkekaart
ZenCleanz Kinkekaart
ZenCleanz Kinkekaart

ZenCleanz Kinkekaart

€50,00
Lisasin soovikorvi:
Lisasid just selle toote ostukorvi: