Väljutuse pildid

Seedekulgla puhastamine on tervise taastamisel oluline samm!

Tegite läbi ZenCleanz  puhastuskuuri ja mõtlete, mis on see veider aine väljaheites, mille just väljutasite? Lisaks rohkele kiudainemassile, mida puhastuse käigus tarbisite, võib väljaheide sisaldada aja jooksul soolestiku seintele kogunenud jääkaineid – nn soolekattu.

Kõigi soolekatt ei ole ühesugused. Väljaheitel võib olla erinev kuju, värvus ja tekstuur. Järgnevalt oleme toonud mõned pildid ZenCleanz puhastuskuuri väljutustest, mida ei peaks võtma meditsiinilise diagnoosina. Kuid võib-olla annab parema pildi sellest, mida kujutab endast see toksiline aine, mis teie kehast puhastuskuuriga väljub. Võimalik, et soovite seejärel otsida professionaalset tuge ja asja rohkem uurida. Aga kui ka ei soovi, siis sellest pole midagi – muretseda pole vaja. Parema tervise nimel tasub alati olla proaktiivne ja soolepuhastus ise on juba hea algus.

Järgnevad pildid võivad olla häirivad. Väljaheide on tugev indikaator ütlemaks väga palju tervise seisukorra kohta. 

Block

Organismipuhastuse ONE
Tulemused

Alloevatel piltidel on näha ZenCleanz ONE puhastuskuuri jooksul väljutatud jääkaineid. 

Miks on vaja keha aeg-ajalt puhastada? Peale organismipuhastust on keha väljutanud soolestikku kogunenud jääkaineid ja muid shlakke. Järgnevatelt piltidelt näete ZenCleanz One puhastuskuuri tulemusi.

organismi puhastuse tulemus -1

Pildilt on näha seedumata rasva ning sinna kogunenud jääkaineid.

organimsi puhastuse tulemus-2

Pildil on inimese väljutus, kes on olnud 5 aastat taimetoitlane. Nagu näha, võib soolestik peita endas ka selliseid jääkaineid. 3 kuud peale organismipuhastust kadus kassiallergia.

organismi puhastuse tulemus-3

Tegemist on ülekaalulise inimese väljaheitega, pildilt on näha jääkainete väljutust, mida antud inimene suures koguses korduvalt mitme päeva jooksul väljutas.

organismi puhastuse tulemus-4

Puhta soolestiku puhul väljutatav mass, mis on pooleldi läbipaistev tarretiselaadne, nähtavaid jääkaineid antud puhastuse tulemusena näha ei ole.

Maksapuhastuse FORGIVE
Tulemused

Alloevatel piltidel on näha ZenCleanz Forgive maksa puhastuskuuri jooksul väljutatud jääkaineid. 

Peale maksapuhastuskuuri Forgive on keha väljutanud koos sapiga suuremas koguses sapiliiva, seedumata rasva jm jääkaineid nagu alljärgnevatelt piltidelt näha võib.

maksapuhastuse tulemus -1
maksapuhastuse tulemus-2
maksapuhastuse tulemus-3

 Lisainfot leiad meie Facebooki lehelt või kirjuta meil otse
info@zencleanz.ee

Lisasin soovikorvi:
Lisasid just selle toote ostukorvi: