Teie tervis

21. SAJAND ALGATAB TÕELISE REVOLUTSIOONI!

Idamaade tarkus kohtub lääne meditsiiniga

HEALTH CHALLENGES

Meie meelest on tõeline privileeg selliseid tooteid ja ideid rahvusvahelisele turule tuua, eriti seepärast, et me sügavalt usume, et need võivad lahendada paljusid 21. sajandil levivaid terviseprobleeme.

PUHASTUSKUURIDE JA TOITUMISE VEEBIPLATVORM, MIS TEGELEB KAASAEGSETE TERVISEKÜSIMUSTEGA!

Erinevalt eelmisest sajandist, mil inimkonda ähvardasid nakkavate ja kiiresti levivate haiguste põhjustatud tragöödiad, mis viisid antibiootikumide ja mitmete vaktsiinide avastamiseni, seisab meie kaasaeg silmitsi terviseprobleemidega, mis on rohkem seotud elustiiliga. Tööstusliku põllumajanduse tõttu on mullastik vaesunud, kemikaale pritsitakse meie köögiviljadele, meie toitu rafineeritakse ja sellelt eemaldatakse algne toiteväärtus, elurütm on kaasa toonud kõrge stressitaseme, me ulbime elektromagnetiliste raadiolainete ookeanis ja meie põhitegevused vajavad palju vähem füüsilist tegevust tänu kommunikatsiooni-, transpordi- ja automatiseerimisvahenditele. Kõik need muutused mõjutavad meie tervist, me vajame rohkem elutoetavaid ja tasakaalustavaid elemente kui mürgiseid kemikaale.

Loodustooted ja elustiilimuutused, et

PUHASTADA – TOITA – ELAVDADA

oma elu

Tahame võimalikult paljudele inimestele võimaldada
kõige uuemaid ja kõige kvaliteetsemaid puhastumist ja toitumist soodustavaid tooteid, mida pakume koos professionaalse tervishoiunõustamise
ja olulise koolitamisega nendel teemadel. 

Meil on enam kui 30 aastat uuringuid ja kogemust loodusliku tervenemise teemal, hoiame tugevalt kinni traditsioonilise Hiina meditsiini (TCM) holistlikest põhimõtetest ning teistest holistlikest ja alternatiivsetest lähenemistest tervishoiule ning leiame, et tervise edendamise ja toetamise suurimateks teemadeks on kolm põhilist sekkumisvaldkonda.

Teame, et elavdatud ja elujõulise tervise saavutamiseks peab järgima kolme põhimõtet:
(1) Esiteks PUHASTUMINE, et keha olek jõuaks võimalikult lähedale selle algseisundile,
(2) seejärel TOITUMINE, et toetada kudede ja seedefunktsioonide taastumist
(3) ja lõpuks ELAVDAMINE, eluprotsesside pidev toetamine, samal ajal inimese elujõu säilitamine ja arendamine kõige puhtama kvaliteedi ja kõrgeimate vibratsioonidega toiteelementidega, millele praegu on juurdepääs.
 

TOIDUENSÜÜME SAAB KOMBINEERIDA KÕIKIDE TEISTE PUHASTAVATE VÕI ELU TUGEVDAVATE MEETODITEGA!

CLEANSE - NOURISH - REVITALIZE
CROSSROAD BETWEEN WISDOM & SCIENCE

TARKUSE JA TEADUSE RISTTEEL

Zencleanz on loodud biotehnoloogia uuringutele ja loodusliku ensüümiteraapia kunsti arendamisele tuginedes. Me ei paku vaid neid peenelt rafineeritud tooteid, vaid keskendume ka haridusele ning puhastumise ja toitumisalase tervenemise õpetamisele.

Võttes uurimistöö keskmeks loodusmeditsiini, juhindudes ülemaailmsest tervishoiutööstusest ja saades julgustust rahvusvahelise turu kasvavast nõudlusest loodusliku tervenemise järele, on meie emafirma Strong Pulses International koostöös teadlaste, toitumisspetsialistide, traditsioonilise Hiina meditsiini ekspertide ja mahepõllupidajatega pidevalt välja arendamas erinevaid looduslikke mahetoite ja tervishoiutooteid tõbisele elanikkonnale.

Meie väljapakutavad ensüümitooted saab jagada kolme kategooriasse: vedelikud, pulbrid ja tabletid. Need on suunatud ühiste nimetajate poole, mis asuvad enamike kaasaegsete kaebuste taga: keha toksilisus, puudulik toitumine ja väsimus. Pöördume läänemaailma turu poole ning hetkel laiendame levitamisala orgaaniliselt. Oleme isefinantseeritud ja hoiame end eemal pangalaenudest ning korporatsioonide erapoolikutest soovitusest, mis on selgelt orienteeritud kasu saamisele isegi siis, kui inimeste tervis on kaalul. Soovime olla ühed esimestest, kes hoiavad tervishoiutööstuses kõrgel aususe lippu ka tulevastele põlvkondadele. 

HOIAME TERVISHOIUTÖÖSTUSES KÕRGEL AUSUSE LIPPU KA TULEVASTELE PÕLVKONDADELE

AUSUSE KAUDU JÕUAME PUHTUSENI

Meie ensüümitehas teeb koostööd ja töötab lähedalt Taiwani uurimis- ja arenduskeskusega, et tagada kõikide toodete töötlemine kõige kaasaegsema tehnoloogiaga, selleks, et saavutada parim kvaliteet. Lisaks on meil parim professionaalne uurimismeeskond ja hea tootmistava standardile vastav tehas kaasaegse bioinseneritehnoloogia ja teadusliku juhtimissüsteemiga. Kvalifitseerume rahvusvaheliste standardite tootesertifikaatidele / EU HACCP, ISO 22000, et garanteerida parim kvaliteet ja optimaalne turvalisus. Lisaks sellele otsustasime kasutada kemikaalidevabasid traditsioonilisi fermentatsioonimeetodeid ja mahepõllumajandustooteid.

MIDA TÄHENDAVAD TRADITSIOONILISED FERMENTATSIOONIMEETODID JA MILLELE NEED VIITAVAD?

See tähendab et kõrgeima kontsentratsiooni ja puhtaima kvaliteedi saavutamiseks fermenteeritakse ensüüme kaubanduslikke elemente või kemikaale kasutamata.

See tähendab ka originaalsete orgaaniliste koostisosade kasutamist selleks, et saavutada kõrgeimad vibratsioonid ja aktiivsus ning selleks, et väikseimadki molekulid saavutaksid optimaalse biosaadavuse.

Lisaks viitab see pikemale fermentatsiooniperioodile. See toodab väga peeneid ja efektiivseid ensüüme, kuid lisaks sellele on lõpptoode väga tiheda konsistentsiga ja maitsev, mis on oluline, kui peame silmas seda, et peame need oma elustiili integreerima.

Lisaks viitab see ohverdusele. Kogu see protsess võtab palju aega ja seega on ka kulud suured. Äris see muidugi eeliseks ei ole. Sellest hoolimata jääme selle tehnoloogia juurde, et toota kõige parema kvaliteediga ensüüme, mis praegusel hetkel üldse võimalik. 

KOKKUVÕTE KOLMEST PÕHIVÄÄRTUSEST, MILLE ÜLE OLEME UHKED:

1. Mahepõllumajanduslikud koostisosad: kõik toormaterjalid istutatakse orgaanilisel viisil ja need valmivad loomulikul teel. Meie segudesse on valitud enam kui 150 erinevat sorti hooajalisi köögivilju, puuvilju, seeni, maitsetaimi ja vetikaid.

2. Patenteeritud piimhappebakterid: kõik kolm fermentatsiooniperioodi kasutavad patenteeritud piimhappebaktereid, mida vahetatakse iga viie põlvkonna tagant välja, et garanteerida ülimalt aktiivsed ensüümid. See on meie tööstuses ennenägematu.

3. Traditsioonilised fermenteerimisoskused: kõik toormaterjalid fermenteeritakse kolmes etapis eraldi, siis segatakse ja fermenteeritakse jälle olenevalt erinevatest segudest, mis on mõeldud erinevateks eesmärkideks. Fermentatsiooni koguaeg võib olla kuni kolm aastat või isegi pikem. 

PURITY ACHIEVED THROUGH INTEGRITY

KVALITEEDI TAGAMISEKS ON ENSÜÜMITOOTEID KONTROLLITUD JA NEIS PUUDUVAD ENAM KUI 200 KEMIKAALI NING KA ALLJÄRGNEVAD:

 • Arseen
 • Kolibakter
 • Vask
 • Plii
 • Hallitusseened
 • Pestitsiidid
 • Säilitusained
 • Salmonella
 • Pärm
 • Shigella
 • Staphylococcus aureus
 • Bakterite koguarv
 • Raskemetallid (lisaks ülalmainitutele)
traditional chinese medicine
naturopathic medicine
organic farming
science

Mis on

ChiTech Nutrition® on ettevõttesisene kaubamärk, mis kinnitab, et meie tooteid loovad ja sertifitseerivad grupp teadlasi, toitumisspetsialiste, traditsioonilise Hiina meditsiini eksperte ja mahepõllupidajaid. Meie segud ei koosne suvalistest ensüümikombinatsioonidest, vaid on tehtud hoolikalt valitud spetsiifilistest fermenteeritud taimedest, et tagada toodete efektiivne vastavus nende otstarvetele, aga ka selleks, et säilitada holistilise keha ühtsus. Ensüümidest rääkides ei peaks me mõtlema ainult ensüümikogusele, mida mingi toode sisaldab. Erisuguseid värskeid tooteid kombineerides saame me loomulikult segudesse tulemuseks erisuguseid ensüüme, kuid igal toidul on oma konkreetne olemus ja omadused ning samuti on oluline ensüüme kokku panna oskuslikult ja arukalt, et säilitada siseorganite ja seedefunktsioonide sidusus. ChiTech Nutrition® märgis kinnitab, et kõiki neid punkte on arvesse võetud.

100% garantii

raw
organic
vegan
Lisasin soovikorvi:
Lisasid just selle toote ostukorvi: