ZenCleanz

– teekond tervema iseendani -

Kes meist poleks kuulnud lugu pessimistist ja optimistist: esimese jaoks on veeklaas pooltühi, teise jaoks pooltäis. Elus sõltub kõik pilgust, millega maailma vaatame. Kaks inimest võivad end samades tingimustes vägagi erinevalt tunda: üks näeb ümberringi naeratusi, teine mossitamist; üks rõõmustab päikese, teine kurvastab vihma üle.

Millises maailmas on lihtsam sisemise õnneni jõuda? Sellises, kus inimesed oma soove ja tõekspidamisi julgevad väljendada? Või seal, kus inimesed häbi ja hülgamist pelgavad? 

Saa tuttavaks uue iseendaga!

ZenCleanzil on ambitsioonikas eesmärk: me tahame maailma õnnelikumaks teha. Iga suur muudatus algab aga alati ühest inimesest – Sinust. Me tahame Sulle tervemat elukeskkonda pakkuda. See on tegelikult juba olemas, tuleb vaid uks lahti teha ning sisse astuda.

Saa tuttavaks: füüsiliselt ja vaimselt terve Sina! Millal te viimati kohtusite? Eile? Kaks aastat tagasi? Ega suurt vahet pole, sest tasakaalus elu nimel tuleb iga päev tööd teha. Õnneks ei murra see konti ning vaimu ja füüsise puhastamiseks pole kunagi liiga hilja.

ZenCleanzi missioon on lihtne: me aitame Su elu ravimite ja toidulisanditeta tasakaalus hoida. Meie tooted on 100% taimsed, vabad raskmetallidest, hea maitsega ning ZenCleanzi puhastusprotseduur võtab aega kõigest 1 päeva. 

Kes me oleme ja miks me seda teeme?

Meie ettevõte koosneb inimestest, kes soovivad elada füüsiliselt ja vaimselt õitsvamas keskkonnas. Terves kehas terve vaim on küll tüütuseni korrutatud fraas, kuid selleks on ka põhjust: Decimus Junius Juvenalise lause peab paika ka täna ehk 2000 aastat peale selle esmast väljaütlemist.

Terve ja õnnelik inimene hoolitseb mõlema tahu eest oma elus: nii vaimse kui ka füüsilise. ZenCleanz aitab Sul end tervendada organite puhastumise abil. Meie tooted tugevdavad Sinu keha võimet ise puhastuda ning muudavad organite tegevuse tõhusamaks.

ZenCleanz: detoks ja siis veel natuke

Zencleanzi ensüüme fermenteeritakse olenevalt tootest 2–3 aastat. See tähendab, et ensüümide kontsentratsioon on meie toodetes suur, mis teeb neist head organismi tervenemise toetajad.

Meie tooted on pärit Taiwanist ning ZenCleanzi tehas on juba üle 40 aasta maailma tervisetoodetega varustanud. Puhastuskuuride kokkupanekul osalevad nii lääne kui ka hiina meditsiini arstid. Lisaks on meie programmide koostamisel oluline sõna toitumisspetsialistidel – nii võid kindel olla, et Su tervis on heades kätes.

See kõik on mingi voodoo, eks?

Pikki aastaid on meditsiin justkui kaheks vastandlikuks leeriks jagunenud: ühel pool seisavad traditsioonilised arstid ning teisel tervendajad, posijad ja nõnda edasi. Tegelikkuses pole see ammu enam nii – inimkond on mõistnud, et tervis on liiga tähtis, et seda vaid ühele koolkonnale usaldada. Sestap on „päris” ja „alternatiivsed” arstid juba aastaid sõbralikult koos töötanud.

ZenCleanzi toodetel on Eesti Ravimiameti täielik toetus. Meie toodetega on puhastuskuuri läbinud sajad inimesed üle Eesti ning tulemus on valdavalt sama: selgem silmavaade, siledam nahk, kõrgendatud meeleolu ning suurem energiatase.

Me korraldame ka juhendatud puhastuspäevi, mille käigus saavad inimesed end suuremas grupis puhastada. Meie kogemuses aitab grupi ühine energia paremate tulemusteni jõuda. ZenCleanzi protseduur pole küll raske ning ka kõige suuremad sööjad on päevase puhastuse kerge vaevaga läbinud. Teistega koos on aga siiski lihtsam väljakutsele vastu minna.

ZenCleanz koolitab terapeute ja arste ning meie kaugem visioon sisaldab spetsiaalse keskuse loomist, kuhu inimesed puhkama ja tervenema saaksid tulla. Ikka selleks, et parema iseendaga tutvuda ning end seeläbi võrratult tunda.

Teekond parema ja tervema iseendani algab nüüd ja kohe

Oleme rõõmsad, et meid üles leidsid. Nüüd on Sul aeg füüsiliselt ja vaimselt terve iseendaga kohtuda.
Oleme sel teel Sulle abiks ja toeks. Iga algus olevat raske, ZenCleanz teeb Sinu oma aga võimalikult lihtsaks.

Oled valmis? Meie igatahes oleme.

Lisasin soovikorvi:
Lisasid just selle toote ostukorvi: