MEESKOND

Marius Vahter

Juhataja

56647805

marius@zencleanz.ee

Marius ei plaani oma elu pikalt ette ja see annab talle võimaluse pidevalt uusi asju õppida ja käivitada. Mariusele meeldib filosofeerida ja küllap just seetõttu fännab ta Oshot, kelle raamat „Hirm” on alati ta öökapil. Marius usub, et elu täisväärtuslikuks nautimiseks ei tohi seda hirmudel juhtida lasta. Talle meeldib mööda ilma rännata, kuid tõeliselt õnnelikuna tunneb Marius end ainult Eestis – siin on tema lähedased, sõbrad ja mälestused. Ning loomulikult ema, keda ta väga hindab ja armastab.

Urvi Kaljas

Turundusjuht

53493406

urvi@zencleanz.ee

Kui Urvil on valida „jah” ning „ei” vahel, langeb liisk alati esimesele. Uued väljakutsed lükkavad Urvi käima ning kus vähegi võimalik, püüab ta end analüüsides aru saada, miks üks või teine asi õnnestub (või ei õnnestu). Urvi on shindo ehk Jaapani venitusteraapia fänn: füüsilise ja vaimse tervise tasakaalustamine on tema elus olulisel kohal. Urvile meeldivad asjad, mis teda parema inimesena tundma ja käituma panevad, näiteks Ludovico Einaudi muusika või mõni hariv raamat.

Rene Bürkland

Arst-konsultant

rene@tervisealkeemia.ee

Rene on tuntuim hiina meditsiini tundja Eestis. Talle meeldib maailma vaadelda, mis õnnestub iseäranis hästi looduses matkates, aga ka näiteks „Bullerby lapsi” lugedes või pad thai’d süües. Rene on huvitunud inimesest – mida sügavamale ta kellegi hinge süüvib, seda müstilisemaks ja huvitavamaks inimene muutub. Kuigi Rene suurim kirg on pärit Hiiinast, armastab ta kõigist maailma paigust enim Eestit. Võib-olla seetõttu, et siin on metsa ja endasse süüvida lubavaid inimesi rohkem.

Jana Sandberg

Müügijuht

5248355

jana@zencleanz.ee

Jana usaldab elu. Ta on veendunud, et iga asi juhtub kindlal põhjusel ning seetõttu läheneb ta kõigele intuitiivselt. Jana hindab vabadust ja korralikku maandust, seda leiab ta kõige rohkem veest – ujumine kuulub Jana igapäeva täpselt sama kindlalt nagu eneseharimine. Jana tunneb tugevat tõmmet idamaiste filosoofiate poole ja usub, et igaühel on võimalik oma maailma muuta, nii ellusuhtumise kui ka reaalsuspildi avardamise kaudu. Jana usub, et igaüks meist on kui teemant, mille tahke kogu elu jooksul säravamaks lihvime.

Lisasin soovikorvi:
Lisasid just selle toote ostukorvi: