icon

zencleanz

icon

LEVINUD TERVISEPROBLEEMID

zencleanz

LEVINUD KÜSIMUSED

  • Miks mu kõht nii suur on?
  • Miks ma kogu aeg väsinud olen?
  • Miks mu seedimine on korrast ära?
  • Miks mul on nahaprobleemid?
  • Miks ma hästi magada ei saa?
  • Miks mul sageli pea valutab?
  • Miks mu keha vastikult lõhnab?
  • Miks mul kõht kinni on?
  • Miks ma masenduses olen?

Kõigil neil sümptomitel võib olla ühine põhjus:
sooltesse kogunenud toksiinid!

(* Hoiatus! Järgnevad endoskoopilised fotod seedetraktist, mis võivad mõjuda šokeerivalt!)

SISSEJUHATUS

Enamik tervishoiutöötajaid ütleb, et hea füüsiline ja emotsionaalne tervis algab soolestikust. Üha enam leitakse tõestust, et inimkehas on veel üks aju, kus miljardid ühendatud närvirakud ja neurotransmitterid edastavad ning täidavad ajust sõltumatuid käske. Selleks on seedekulgla: tähtis organ, mis on väga tundlik, intelligentne ning mõjutab väga palju inimese olemust, otsuseid, tervist ja elukvaliteeti.

Kui seedimine on tasakaalust väljas, on enesetunne halb, inimest vaevavad seedehäired ja heaolutunnet on keeruline saavutada. Seedehäirete korral kogeb inimene ebamugavustunnet, lisaks võivad seedehäired põhjustada nahalöövet, peavalu ja uimasust. Kui kõht on pidevalt kinni ning kehasse on kuhjunud toksiinid, on sümptomiteks uimasus, jõuetus ning nahaprobleemid.

Tänapäevane ülirikkalik toidumenüü on põhjustanud selle, et meie valikud ja toidu valmistamise viisid ei ole õiged. Ebasobiv toit, vähene kiudainete söömine ja liiga vähene vee joomine põhjustavad seedeprobleeme. Seda süvendavad veel sellised moodsa eluviisi tegurid nagu kiirustamine ja stress.  

Kolm peamist seedimist mõjutavat tegurit:

1. Toit
2. Emotsioonid
3. Toitumisharjumised

Tervise parandamist tuleb alustada probleemide algpõhjusest ehk soolestikust ja selle puhastamisest. Organismi puhastades üllatute, kui palju jääkaineid ja toksiine võib olla teie organismi
kogunenud! Puhastusega annate oma kehale võimaluse puhata ja terveneda.

Seedekulgla puhastamine on tervise taastamisel oluline samm!

ZenCleanz ONE® on ensüümisegu, mis aitab puhastada seedetrakti ühe päevaga. Selles on palju erinevatest allikatest pärit kiudaineid ja taimeensüüme, mis eemaldavad soolestiku seintele kinni jäänud toksilised ained ja seedimata toitaineid, aidates neil organismist väljuda. Puhastuse tulemusena võib väljaheites olla erinevat värvi lima ja muid jääkaineid, mis annab infot soolestiku tervise ja sisekeskkonna kohta.

Allpool näete, millised näevad välja seedekulgla erinevad osad tervena ja haigena. Puhastuse käigus väljunud väljaheite analüüsi leiate siit.   

zencleanz

Hingake sügavalt sisse ja vaatame, milline te seestpoolt välja näete!

Endoskoopilised kujutised seedetraktist

Esophagus (Healthy)

1

Söögitoru (terve)

Esophagus (Healthy)

2

Söögitoru (haige)

Esophagus (Healthy)

3

Peensool (terve)

Esophagus (Healthy)

4

Peensool (haige)

Esophagus (Healthy)

5

Magu (terve)

Esophagus (Healthy)

6

Magu (haige)

Esophagus (Healthy)

7

Käärsool (terve)

Esophagus (Healthy)

8

Käärsool (haige)

Pange tähele, et erinevaid sooleseisundeid võidakse nimetada erinevalt, olenevalt konkreetse keha reaktsioonist või tekkinud sümptomitest. Nende piltide eesmärk ei ole haigusi diagnoosida, vaid anda teile võimalus näha muutusi, mis võivad sooltes tekkida. Aga milline võib olla sooltest väljunud väljaheide ja mida see teile räägib? Loe edasi siit.  

Lisasin soovikorvi:
Lisasid just selle toote ostukorvi: