EDASIMÜÜJAD 

Tervise Alkeemia logo

Hiina meditsiini keskus Tervise Alkeemia

www.tervisealkeemia.ee

Hiina meditsiini keskuses Tervise Alkeemia on väljas kõik ZenCleanz tooted. Kohapeal on spetsialistid, kes on valmis Sind nõustama ja vastama su küsimustele.

ilu_logo

I.L.U.

www.ilu.ee

I.L.U. kauplused kuuluvad Tallinna Kaubamaja Gruppi, mis on hinnatud ja tunnustatud kaubanduskontsern Eestis. I.L.U. sortimendis on esindatud vaid parimad kvaliteetbrändid ja iga toote ostu puhul rakendub Partnerkaardi soodustus.

biore tervisestuudio logo

Biore Tervisestuudio

www.biore.ee

Biore Tervisestuudio näol on tegemist loodus- ja tervisetoodete poe ning Loodusteraapia keskusega juba aastast 2008. Biore Tervisestuudio pakub laia valikut kõrge kvaliteediga loodustooteteid ja toidulisandeid ning koha peal toimuvad ka regulaarsed arsti vastuvõtud.

heatunde_mtu_logo

Heatunde MTÜ

www.heatunde.eu

Hubane tervisestuudio Tallinnas Bussijaama lähistel, kus on müügil mitmeid erinevaid spetsialistide poolt testitud tervisetooteid. Koha pealt võib leida laia valiku ZenCleanzi tooteid ja kasulikke nõuandeid! Samuti pakutakse erinevaid diagnostika ja teraapia teenuseid.

foodini_logo

Foodini e-pood

www.foodini.ee

Foodini veebipoest leiab hoolikalt valitud sortimendi kõrgeima kvaliteediga ilu- ja tervisetooteid, mis ei sisalda kehale kahjulikke komponente ning toetavad keha parimal moel. Ikka selleks, et saaksid olla terve, särav ja kaunis loomulikult, ilma end kahjustamata.

Foodini pikaajaline kogemus kinnitab, et keha puhastamine on vähemalt sama oluline kui selle regulaarne toitmine parimate toitainetega. Foodini e-poes leitavate lisandite puhul katsetatakse tooteid alati esmalt ise, et teada, mis töötab ja mis mitte.

bioaroma_logo

Viljandi BioAromaForYou

www.bioaromaforyou.ee

BioAromaForYou heaolu pood on loodud väikelinnast Viljandi pärit Piret Põlme poolt, kes on alati uskunud puhta looduse väesse. Aastal 2015 hakkas Piret huvi tundma aroomiteraapia tervist toetava mõju kohta. Piret on loonud poekese eesmärgiga pakkuda 100% puhtusega eeterlike õlisid, segusid ning muid tooteid, et toetada üldist tervist ja heaolu.

Looduslikud, kontrollitud, kvaliteetsed tooted on muutumas üha olulisemaks keskkonnas, kus pidevalt suureneb toksiinide ja kemikaalide hulk meie ümber. BioAromaForYou missioon on tuua inimestele lähemale looduse vägi ning sulandada see tänapäeva moodsasse elustiili..

foodini_logo

Mahe Mandala OÜ

www.mahemandala.com

Mahe Mandala näol on tegemist mahe- ja tavatoodete peokesega, kust on võimalik leida loodustooteid nii kehale, hingele ja vaimule. Koha pealt on võimalik saada head nõu ja soovitusi erinevate toidulisandite kohta ja juua tassikest teed.

foodini_logo

Proua Rosen kauplus - stuudio

Facebook link

Proua Roseni Kauplus - Stuudios toimuvad koolitused, õpitoad, meisterdused, loengud ning  tervisenõustamine (toitumisnõustamine, tervisetestid, toidutalumatuse testid). Müügil on suurepärane käsitöö, disain ja loodustooted. 

edasimüüja-eliksiir_logo

Eliksiir - Eesti esimene ökoapteek

www.eliksiir.ee

Eliksiiri loodusravipoe eesmärgiks on pakkuda selekteeritud parimaid kaubamärke. Üheks tingimuseks on see, et tegemist oleks puhta loodustootega, millel on algupärane kuju, milles ei ole sünteetilisi lisandeid ja mis ei ole geenmuundatud.

edasimüüja-natury_logo

Natury - Ökopood

www.natury.ee

Natury on ökopood, mille põhieesmärgiks on tõsta Sinu teadlikkust tervislikust toidust, muuta orgaaniline ja tervislik toit kättesaadavamaks ning laiendada ainulaadsemate, tervislikumate orgaaniliste toodete spektrit 🌱

Lisasin soovikorvi:
Lisasid just selle toote ostukorvi: