ARTICLES
FOOD

Read more

ARTICLES
ILLNESSES

Read  more

ARTICLES
DETOX

Read  more

ARTICLES
LIFESTYLE

Read more

ARTICLES
ENZYMES

Read more

ONLINE
TRAINING

View detail

KOGEMUSLOOD

Kuidas läks Chris Kalal organismipuhastus?

Nov 08, 2021 Marius Vahter

Jagan sinuga enda organismipuhastuse kogemust! Umbes nädal tagasi viis elu mind juhuslikult kokku ühe podcasti "Ausad mehed" kuulaja Marius Vahteriga. Meie lühikene telefonikõne jõudis üsna kiirelt selleni, et istusime paar päeva hiljem teineteise vastas ühe kohviku laua taga ja rääkisime organismipuhastusest ning seedimise olulisusest.

Aus arvamus organismispuhastusest

Nov 01, 2021 Marius Vahter

Järgnev kogemuslugu organismipuhastusest ei ole just kõige tagasihoidlikuma sisu ja visuaaliga, kuid sellegipoolest jagame sinuga Liisi kogemuslugu, kes tundis, et oma kogemuse jagamine teistega on lausa hädavajalik. Head lugemist!

Zencleanz kogemuslood: Terves vaimus terve keha ehk keha puhastus mõjus vaimu virgutavalt

Jul 31, 2021 Marius Vahter

Jumestuskunstnik Loore Härmat teab, et ilu algab seestpoolt. Loore kuulis ZenCleanz organismi puhastusest oma õe kaudu - kes oli selle puhastuse juba läbi teinud ja kellele toode väga hästi mõjus - ning otsustas ka ise maksapuhastust proovida.

Irena kogemuslugu - pea on selge, koolis ja trennis läheb palju paremini ning võtan vaikselt ka kaalust alla

Jul 31, 2021 Marius Vahter

Irena on 16aastane iluvõimleja, kes jagab enda kogemust nii ZenCleanzi organismi- kui ka maksapuhastusega.

ARTIKLID

Intelligentne ühepäevane kehapuhastus – restart kehale ja meelele

Meil on Sulle lugemiseks põnev artikkel, kus tuleb juttu maaletooja elust ja tema esmasest kogemusest organismipuhastusega. Selgitatakse, et detoksil ja detoksil on vahe. Lisaks saad teada rohkem ZenCleanz brändist ja saabumisloost Eestisse ning palju muud ja põnevat!

Kes on mehed ZenCleanz Eesti brändi taga?

Oleme palju kirjutatud oma blogis erinevatest põnevatest isiksustest, kuid senini pole me sulle rääkinud meestest, kes seisavad ZenCleanz Eesti brändi taga – Marius Vahter ja Chris Kala. November on meestekuu ja seepärast on vägagi õige aeg nendega lähemalt tuttavaks saada. Põnevat lugemist!

Biohäkker Siim Land vestleb meiega une, toitumise ja treeningu teemadel

Biohäkkerina sa küsid, kuidas ma saan olla 80. a inimene, kellel on 60. a keha?” Biohäkkerid analüüsivad baasuskumisi nagu näiteks keha vananemine ja proovivad aru saada, mis seda mõjutab, kas mingeid protsesse saab aeglustada, muuta või üldse tagasi pöörata.

Terapeut Kristiina Garancis räägib alateadvusest, traumadest ja tervenemisest

“Me ei ole võimelised kontrollima seda, kuidas meie keha reageerib, kuid eneseteadlikkus aitab meil triggerite puhul enda käitumist juhtida ja kontrollida,” selgitab Kristiina ning jagab meiega praktilist harjutust triggerile reageerimise pehmendamiseks. 

Lisasin soovikorvi:
Lisasid just selle toote ostukorvi: