ARTICLES
FOOD

Read more

ARTICLES
ILLNESSES

Read  more

ARTICLES
DETOX

Read  more

ARTICLES
LIFESTYLE

Read more

ARTICLES
ENZYMES

Read more

ONLINE
TRAINING

View detail

KOGEMUSLOOD

Maria kogemus: „Rõõmustavaim tulemus on tundmatu nahalööbe kadumine näonahalt.“ 

May 11, 2022 Hanna-Liisa Aasmaa

Maria Kalmu jagab enda kogemuslugu ZenCleanz maksa- ja organismipuhastusest: "Tänaseks on minu puhastustest möödas kaks kuud ja suurim ning rõõmustavaim tulemus on tundmatu nahalööbe kadumine näolt. Tõestus sellest, kui oluline on meie organismi sisemine puhtus ja kuidas see väljendub ka väliselt. Ei ole kasu erinevate toidulisandite, probiootikumide, vitamiinide jne tarbimisest, kui sinu soolestik on kaetud katuga ja need ei imenud ja saa teha oma tööd ning loodetud tulemused jäävad tulemata." Blogipostitusest saad teada, millised emotsioonid ja tunded valdasid Mariat peale puhastust ning mis muutuseid ta märkas.  Põnevat lugemist!

Kristjani kogemus: „Peale maksapuhastust valdas mind rahulikum meeleolu, kohalolu ning üleüldiselt kergem tunne.“ 

May 02, 2022 Hanna-Liisa Aasmaa

Kristjan Karu jagab enda kogemuslugu ZenCleanz maksapuhastusest: "Tulemus näitas, et maksapuhastus oli vajalik. Väljutuses esines sapiliiva ja sapikivide algeid ning tundsin kergendust, et tegin oma kehale midagi nii tänuväärset!" Blogipostitusest saad teada, millised emotsioonid ja tunded valdasid teda peale puhastust ning mis muutuseid Kristjan märkas. Põnevat lugemist!

Agne-Andra kogemus: „Mul on sees tugev tunne, et koos enda iseloomu ja ZenCleanz abiga seljatan buliimia!“ 

Apr 27, 2022 Hanna-Liisa Aasmaa

Agne-Andra Aasmaa jagab enda kogemuslugu ZenCleanz kehapuhastusest: "Arvan ja usun, et ZenCleanz puhastuskuuri võiksid kõik inimesed läbi teha, sest see võib muuta Su elu!" Blogipostitusest saad teada, millised emotsioonid ja tunded valdasid teda peale puhastust ning mis muutuseid Agne-Andra märkas. Põnevat lugemist!

Kärolini kogemus: „Meeled on väga erksad, ka lõhnataju ning maitsemeel on võimendunud.“ 

Apr 06, 2022 Hanna-Liisa Aasmaa

Kärolin Vallimäe jagab avameelselt enda kogemuslugu One organismipuhastusest. Blogipostitusest saad teada, millised emotsioonid ja tunded valdasid teda peale puhastust ning mis muutuseid Kärolin märkas. Põnevat lugemist!

ARTIKLID

Eestlased alatarbivad olulisi kiudained

Kunagi ei peetud kiudaineid inimese toidulaual just ülemäära tähtsaks, kuid mida aeg edasi, seda rohkem leiame uuringuid, mis kinnitavad, et ilma neid tarbimata ei saa oma elustiili kõige tervislikumaks pidada. Kiudained mängivad inimese seedeprotsessis tähtsat rolli, olles tervisliku toitumise oluliseks osaks. Seedetegevuse normaalseks toimimiseks ning mitmete haiguste ennetamiseks vajab inimene igapäevaselt kiudaineid.

Akne ja soolestiku tervis – kuidas on need omavahel seotud? 

Soolestiku tervise mõju naha olukorrale toetab aina enam teaduslikke tõendeid. Põletikulised nahahaigused on sageli põhjustatud sellest, et mikrobioom on tasakaalust väljas. Toidusedelis olulisi muudatusi tehes on lihtne parandada oma üldist tervislikku seisundit ja saada nahahaigused kontrolli alla.   Käes on aeg ravida aknet seestpoolt, mitte ainult väljast!

Kas maksa puhastamine on võimalik?

Küsimus pealkirjas tundub tõsine. Maks on väga oluline organ, mis vastutab väga paljude eluliste funktsioonide eest meie kehas. Maks saab väga palju koormust nii organismi loomulike protsesside poolt kui seoses meie endi tehtud ebatervislike valikutega. Saad blogist teada, kas maksa puhastamine on tõesti võimalik ning palju muudki põnevat!

Miks on just kevad hea aeg soolestiku puhastuseks?

Toome Sinuni põneva postituse teemal, et miks on just kevad hea aeg soolestiku puhastuseks. Vastuse ja palju muud huvitavat saad blogipostitusest teada. Head lugemist!

Lisasin soovikorvi:
Lisasid just selle toote ostukorvi: