Kunagi ei peetud kiudaineid inimese toidulaual just ülemäära tähtsaks, kuid mida aeg edasi, seda rohkem leiame uuringuid, mis kinnitavad, et ilma neid tarbimata ei saa oma elustiili kõige tervislikumaks pidada. Kiudained mängivad inimese seedeprotsessis tähtsat rolli, olles tervisliku toitumise oluliseks osaks. Seedetegevuse normaalseks toimimiseks ning mitmete haiguste ennetamiseks vajab inimene igapäevaselt kiudaineid.

Hanna-Liisa Aasmaa Loe edasi
Soolestiku tervise mõju naha olukorrale toetab aina enam teaduslikke tõendeid. Põletikulised nahahaigused on sageli põhjustatud sellest, et mikrobioom on tasakaalust väljas. Toidusedelis olulisi muudatusi tehes on lihtne parandada oma üldist tervislikku seisundit ja saada nahahaigused kontrolli alla.
 
Käes on aeg ravida aknet seestpoolt, mitte ainult väljast!

Hanna-Liisa Aasmaa Loe edasi
Küsimus pealkirjas tundub tõsine. Maks on väga oluline organ, mis vastutab väga paljude eluliste funktsioonide eest meie kehas. Maks saab väga palju koormust nii organismi loomulike protsesside poolt kui seoses meie endi tehtud ebatervislike valikutega. Saad blogist teada, kas maksa puhastamine on tõesti võimalik ning palju muudki põnevat!

Hanna-Liisa Aasmaa Loe edasi
Lisasin soovikorvi:
Lisasid just selle toote ostukorvi: