Chris Kala: "Organismipuhastus on kiire ja tõhus lahendus enda seest üleliigse jama eemaldamiseks!"

Jagan sinuga enda kogemust! Umbes nädal tagasi viis elu mind juhuslikult kokku või siis tegelikult mitte nii väga juhuslikult, sest ma ei usu juhustesse, ühe podcasti "Ausad mehed" kuulaja Marius Vahteriga. Meie lühikene telefonikõne jõudis üsna kiirelt selleni, et istusime paar päeva hiljem varahommikul teineteise vastas ühe kohviku laua taga ja rääkisime organismipuhastusest ning üleüldiselt tervise olulisusest.

zencleanz_chriskala_organismipuhastus

MIS AJENDAS CHRISI ORGANISMIPUHASTUST TEGEMA?

Istusime Mariusega ja jutuks tulid erinevad teemad, kaasa arvatud seedimine ja Mariuse firma, mis tegelebki just soolestiku ja maksapuhastuse toodetega. Mina olin ammu juba tänu Merilinile (Paljas Porgand), sellest kuulnud ja tänu temale oli vaikselt hakanud suurem huvi selle valdkonna vastu ärkama. Pikk jutt lühikeseks, Marius tõi mulle kingituseks soolepuhastus tootekarbi, mille eesmärgiks oli teha minu sooled puhtamaks 1-päevase soolepuhastuskuuriga.

zencleanz_kogemuslugu_chris kala

KUIDAS SUJUS CHRISIL ORGANISMIPUHASTUS?

Võtsin paar päeva hoogu ja hakkasin peale. Esimesed kaks päeva enne soolepuhastusE protseduure tarbisin kergemat toitu. Olles ise 100% taimetoitlane, siis on minu menüüs raskesti seeditavaid toite üsna vähe, kuid sellegipoolest andsin endast parima, et hoida oma organism mitte ülekoormatud staadiumis ning sõin võimalikult puhtalt, kergelt ja värskelt. Sel päeval sõin värskete maasikatega putru ja salatit, kus proteiiniks oli tofu ning kastmeks kodune india pähkli basiilikukaste. Super maitsev ja toitev! Viimane söögikord tol päeval oli mul kell 19:00.

Järgmisel päeval kell 09:00 algas minu soolepuhastuskuur, mis kestis 24h ja millele järgnes paar päeva mahlapaastu ehk ainult toormahlade joomist, millega ma täna ja homme ka tegelen.

Mariuse poolt ulatatud salajases karbis oli ZenCleanz Eesti tooted, mille seas olid erinevas vormis ensüümid (pulber, vedelik ja närimiseks mõeldud tabletid). Sisuliselt 9:00-21:30 tarbisin ma ainult ensüüme ja ingveriteed 30 minutiliste vahedega. Süüa ja juua midagi peale nende ei tohtinud. Alguses ma veidi põdesin ja kartsin, sest esiteks oli minus teadmatus ja teiseks see, et olen suure söögiisuga meesterahvas, kes tavaliselt niivõrd pikki vahesid oma söögikordades e hoia.

Segane, mõtlesin ma eelnevatel päevadel endamisi. Selgus aga asjaolu, et eilsel puhastuse päeval ei läinud mul mitte kordagi kõht tühjaks. Põhjuseid on selleks mitmeid, minu arvates sarnaneb ZenCleanzi organismipuhastus natukene paastumisele, sest ka paastu ajal tarbitakse palju vett, mis aitab kõhtu täis hoida ja tühja kõhu tunde edasi lükata. Lisaks oli Zencealnz ensüümides esindatud hulgaliselt erinevaid marju, puuvilju, köögivilju, juurvilju, seeni ja muud head, mis tegelikult annavad kehale sellel päeval täpselt need vajalikud toitained ja vitamiinid ning mineraalid, et me pilti tasku ei paneks. Seega üllatus-üllatus, mul oli suurepärane olla.

Vahepeal tekkis mul pisut süda paha olekut, aga muidu tundsin end suurepäraselt. Võtsin palju päikest, jõin ohtralt ingveriteed, lugesin raamatut, kugistasin ensüüme ja olin koos oma perega.

Ensüümide tarbimine oli lõpuks üsna piinarikas ja pean tunnistama, et viimase kahe pulbripaki manustamine ajas oksele ning tõi esile okse refleksi, kuid reaalselt suu kaudu ma midagi ei väljutanud. Mitte, et maitse oleks halb olnud, absoluutselt mitte! Vastupidi nii lõhn kui ka maitse ensüümidel oli marjane ja magus, aga kuna seda sai tarbitud 10-15 korda 12 tunni jooksul, siis muutus see maitse lõpuks vastuvõetamatuks. Keerulisemaks tegi manustamise kohati asjaolu, et valel sagedusel ja inertsil vee ja pulberensüümide loksutamine tekitas sellele vedelikule kisselli taolise tekstuuri, mis soojana oli minu jaoks üsna ebameeldiv aga see tuli ära teha.

MILLINE OLI ORGANISMIPUHASTUSE TULEMUS?

Marius ütles ka, et tavaliselt väljutatakse järgmise päeva hommikul aga erandina ka õhtul soolestikus kinnijäänud jama. Loomulikult olin mina see erand ja ma teadsin seda kohe kui seda mulle mainiti, sest olen võrdlemisi hea ja kiire seedimisega. Mina väljutasin õhtul mitu korda ja ka järgmisel päeval. Suur osa, mis minu soolestikust tänud organismipuhastuse väljus, oli soolestiku seinte külge talletunud aastate pikkune rasv. 

zencleanz_Chrisikogemuslugu_organismipuhastuszencleanz_kogemuslugu_chriskala

Ühepäevane organismipuhastus 

CHRISI AUS TAGASIVAADE ORGANISMIPUHASTUSELE

Enda keha puhastamine on oluline ja hakkan sellest ka nüüdseks natukene paremini aru saama. See toob kaasa erinevaid positivseid kogemusi, olgu ta siis parem enesetunne, ilusam ja tervem nahk või näiteks paremini toitu imenduv võime meie kehas. Selline on minu lühikene lugu. Ära lase end hinnast heidutada, sest arvestades seda, et sellist asja teed sa läbi aastas korra või kaks, sest kui võrrelda nende toodete hindasid mõne muu ensüüme müüva ettevõttega, kus tuleb iga kuu teha mõnekümne eurone tellimus, on see äärmiselt odav ja kiire ning tõhus lahendus enda seest üleliigse jama eemaldamiseks!

Peace! Chris


KOMPLEKT: Võimas Muutus
KOMPLEKT: Võimas Muutus
KOMPLEKT: Võimas Muutus

KOMPLEKT: Võimas Muutus

€765,00
KOMPLEKT: Sisemine Muutus
KOMPLEKT: Sisemine Muutus
KOMPLEKT: Sisemine Muutus
KOMPLEKT: Sisemine Muutus
KOMPLEKT: Sisemine Muutus

KOMPLEKT: Sisemine Muutus

€395,00
Lisasin soovikorvi:
Lisasid just selle toote ostukorvi: