Kaja ja Veljo kogemus: magusaisu kadus täiesti ära ja tekkis vajadus kergemate värskete salatite ja toitude järgi. Peale kahe kuu möödumist on endiselt energiat palju, toitumisharjumused tervislikumaks muutunud ja kehakaal säilinud.“

tiit trofimv

KUIDAS AVASTASITE ZENCLEANZ ORGANISMIPUHASTUSE?

Olime juba pikemat aega mõelnud , et soovime teha mingit organismipuhastust, mida ja kuidas täpsemalt polnud me veel otsustanud. Oleme paarina usinad erinevatel enesearengu koolitustel ja seminaridel käijad ja nii info meieni jõudiski. ZenCleanzi tooted olid seminaride vaheaegadel väga hästi esindatud ja huvi tekkis meil kohe, kuna see protseduur tundus nii lihtne ja kõigest ühepäevane!

Algselt oli plaanis minna paastulaagrisse, aga see jäi nüüd tänu ZenCleanz organismipuhastusele ära.
 
 

KAS TEIL OLI KOHE PLAANIS TEHA SEDA KOOS VÕI ÜKS TEIST INSPIREERIS/PIDI VEENMA KAASLAST?

Otsustasime kohe seda koos teha, kuna huvi oli mõlemal olemas. Leidsime, et see on aeg meie jaoks. Veetsime nädalalõpu segamatult Spas, et saaksime täielikult pühenduda protsessile üksteist toetades. 

KUIDAS MÖÖDUS PUHASTUSPÄEV? KAS KOGU PROTSESS OLI PIISAVALT SELGELT JUHENDATUD  VÕI OLI KA SEGASEID KOHTI? KAS PÄEVA VÕI ÖÖ JOOKSUL TULI ETTE RASKEMAID HETKI?

Üle ootuste kergelt möödus puhastuspäev. Sai tehtud õige valik, et kodust eemale minna. Protseduuri läbiviimiseks olid väga head ja selged juhised kaasa antud. Midagi keerulist polnud, oli vaja ainult päevaplaan selgeks teha ja kellaaegadest ning toodete manustamise juhendist kinni pidada. Pikemate pauside ajal oli kosutav saunas ja basseinis lõõgastuda ning lõdvestuda. Huvitav oli, et kordagi ei tekkinud näljatunnet. Terve päeva jooksul manustatud joogid olid meeldiva maitsega ja tundus, et ka üsna toitvad.
Meie jaoks oli see päev ühiselt veedetud kvaliteetaeg, mida soovitame ka teistele paaridele kogeda.
 

 MILLISEID MUUTUSEID ENDA JUURES  MÄRKASITE VÕI TUNDSITE?

Lisaks mõnest lisakilost vabanemisele sai ka päris palju energiat juurde. Magusaisu kadus täiesti ära ja tekkis vajadus kergemate värskete salatite ja toitude järgi. Peale kahe kuu möödumist on endiselt energiat palju, toitumisharjumused tervislikumaks muutunud ja kehakaal säilinud.

KAS TEEKSITE SEDA PUHASTUST VEEL JA SOOVITAKSITE KA SÕPRADELE?

Oleme mõttes planeerinud kevadel veel ühe puhastuse teha , siis juba koos maksapuhastusega.

Oleme juba praegu paljudele tuttavatele oma kogemust jaganud ja ZenCleanz tooteid soovitanud. Meie jaoks oli see suurepärane võimalus anda oma kehale ja organismile uus hingamine.

Kaja ja Veljotegid läbi organismipuhastuse ONE. Sellega on võimalik puhastada kogu seedekulgla (sh söögitoru, magu, peen-, käär- ja jämesool) ebasobivatest jääkidest, mille tulemusel paraneb seedeprotsess, ainevahetus ja seedekulgla mikrofloora.

Ühepäevase ja ensümaatilise organismipuhastuse eelised:

- puhastus ei kurna organismi energiavarusid, kuna on 1-päevane,
- puhastus toimub loomuliku seedeprotsessi taaskäivitamise teel,
- manustamisel ei teki tühja kõhu tunnet,
- raskemetallide ja toksiinide vaba (testid tehtud),
- ensüümijoogid maitsevad väga hästi,
- 100 % looduslik.


ZenCleanz ja Dr. Ohhira tootekombo
ZenCleanz ja Dr. Ohhira tootekombo
KOMPLEKT ZenCleanz ONE x Dr.OHHIRA®
KOMPLEKT ZenCleanz ONE x Dr.OHHIRA®
KOMPLEKT ZenCleanz ONE x Dr.OHHIRA®
ZenCleanz ja Dr. Ohhira tootekombo

KOMPLEKT ZenCleanz ONE x Dr.OHHIRA®

€235,00
KOMPLEKT: Võimas Muutus
KOMPLEKT: Võimas Muutus
KOMPLEKT: Võimas Muutus

KOMPLEKT: Võimas Muutus

€675,00
Lisasin soovikorvi:
Lisasid just selle toote ostukorvi: